Çavuşoğlu Bims

İZOLASYONLU HAFİF YAPI ELEMANLARI


Türkçe

English
 

Kurumsal

Kurumsal
1967 yılında ÇAVUŞOĞLU ismi altında ticari hayatına başlamış olan firmamız otomotiv ve petrol ürünleri alanlarında faaliyetlerine devam ederken 1970'li yıllarda ise bims maden ocakları işletmeciliği ile ülke genelinde tekstil,kimya ve inşaat sektöründe bims madeninin tanıtımı ve kullanımında ilkleri gerçekleştirerek faaliyetlerini sürdürmüştür. 
 
Firmamız istikrarlı ve dürüst çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek en son teknolojiye sahip 4.900 metrekare kapalı ve 76.000 metrekare açık alanda tamamen bilgisayar kontrollü günlük üretimi 245.000 adet/gün kapasiteli dışa bağımlı olmayan taşıma ağı ile duvar blokları ve asmolen üretimi yapan fabrikamız ÇAVUŞOĞLU BİMS ismi ile hizmet vermektedir. 
 
ÇAVUŞOĞLU BİMS  teknoloji ve kalite artırma ilkeleri çerçevesinde TSE (EN 771-3) ve CE belgelerini alırken bünyesine pomza ve bims madeni eleme tesisi ekleyip arıtılmış ve kalibre edilmiş pomza ve bims madeni ürünlerini inşaat sektörü ve diğer sektörlerin hizmetine sunmuş bulunmaktadır. Firmamız önümüzdeki yıllarda " Kalitede Uzman, Fiyatta İlkeli " sloganıyla sektördeki çalışmalarını geliştirerek diğer kuruluşlarıyla bir bütün olarak faaliyetlerini hep ileri taşıma düşüncesiyle ilkelerinden ödün vermeden yoluna devam edecek, ülke ekonomisi ve istihdamına katkısını daha ilerilere taşıyacaktır.
 
 
 
 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

      Bims blok imalatımızda çalışan personel ile tam bir birliktelikle kurulan kalite yönetim sistemimizin şartlarını yerine getirmek ve sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmek, geliştirmek. 
 
 
     Sürekli değişen piyasa ve müşteri şartlarını, teknoloji ile birlikte yenilik ve müşteri memnuniyeti odaklı kurmuş olduğumuz imalat ve satış stratejisi ile takip ederek talepleri tam karşılamak ve böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
 
 
      Çalışanlarına değer veren, iyi işleyen, yüksek performans sergileyen çalışma sistemi oluşturmaktır.
 
      Sosyal sorumluluğu yüksek bir organizasyon ile görev bilincini yerine getirmektir.
 
 
Diğer Kuruluşlarımız
Çavuşoğlu Otomotiv
Çavuşoğlu Motorlu Taşıtlar
Azim Koll.Şti.